Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | Z8F0230PH020SG |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Zilog / Littelfuse |
| Μέρος της περιγραφής: | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $1.9739 |
| 200+ | $0.7647 |
| 500+ | $0.7369 |
| 1000+ | $0.7238 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 3.6V |
| Ταχύτητα | 20MHz |
| Σειρά | Encore!® |
| RAM Μέγεθος | 256 x 8 |
| Τύπος μνήμης προγράμματος | FLASH |
| Μέγεθος μνήμης προγράμματος | 2KB (2K x 8) |
| Περιφερειακά | Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Πακέτο | Tube |
| Oscillator Τύπος | Internal |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Αριθμός εισόδων / εξόδων | 17 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| EEPROM Μέγεθος | - |
| Μετατροπείς δεδομένων | A/D 7x10b |
| πυρήνα Μέγεθος | 8-Bit |
| core επεξεργαστή | eZ8 |
| συνδεσιμότητα | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | Z8F0230 |
| Z8F0230PH020SG Λεπτομέρειες PDF [English] | Z8F0230PH020SG PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20QFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28QFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20QFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28QFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28DIP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28DIP
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 28SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
Z8F0230PH020SGZilog |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|