Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | VJ0603D100KXCAP |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Vishay / Vitramon |
| Μέρος της περιγραφής: | CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.2014 |
| 200+ | $0.0803 |
| 500+ | $0.0777 |
| 1000+ | $0.0764 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Ονομαστική | 200V |
| Ανοχή | ±10% |
| Πάχος (Max) | 0.037' (0.94mm) |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | C0G, NP0 |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Σειρά | VJ HIFREQ |
| Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 0603 (1608 Metric) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount, MLCC |
| μόλυβδος Style | - |
| μόλυβδος Απόσταση | - |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - |
| Χαρακτηριστικά | High Q, Low Loss |
| χωρητικότητα | 10 pF |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | VJ0603 |
| εφαρμογές | RF, Microwave, High Frequency |
| VJ0603D100KXCAP Λεπτομέρειες PDF [English] | VJ0603D100KXCAP PDF - EN.pdf |




CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
VJ0603D100KXCAPVishay Vitramon |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|