Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | VI-B3L-CW-F4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Vicor |
| Μέρος της περιγραφής: | DC DC CONVERTER 28V 100W |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Έξοδος 3 | - |
| Τάσης - Έξοδος 2 | - |
| Τάσης - Υλοποίηση 1 | 28V |
| Τάσης - Απομόνωση | 3 kV |
| Τάση - Εισόδου (Min) | 42V |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 60V |
| Τύπος | Isolated Module |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 4.60' L x 1.86' W x 1.05' H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm) |
| Σειρά | VI-200™ (100W) |
| Ισχύς (Watts) | 100 W |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Συσκευασία / υπόθεση | Full Brick |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C ~ 85°C |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Χαρακτηριστικά | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Αποδοτικότητα | 90% |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 3.57A |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | VI-B3L |
| εφαρμογές | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 28V 75W
DC DC CONVERTER 28V 75W
DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 28V 100W
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 28V 100W
DC DC CONVERTER 28V 100W
DC DC CONVERTER 28V 75W
DC DC CONVERTER 28V 75W
DC DC CONVERTER 28V 100W
DC DC CONVERTER 28V 75W
DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 28V 100W
DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 28V 150W
DC DC CONVERTER 28V 75W
DC DC CONVERTER 28V 100W
DC DC CONVERTER 28V 50W
DC DC CONVERTER 28V 75W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
VI-B3L-CW-F4Vicor Corporation |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|