Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | US1DHR3G |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Taiwan Semiconductor |
| Μέρος της περιγραφής: | DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 1 V @ 1 A |
| Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) | 200 V |
| Τεχνολογία | Standard |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DO-214AC (SMA) |
| Ταχύτητα | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Σειρά | Automotive, AEC-Q101 |
| Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) | 50 ns |
| Συσκευασία / υπόθεση | DO-214AC, SMA |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση | -55°C ~ 150°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 5 µA @ 200 V |
| Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) | 1A |
| Χωρητικότητα @ VR, F | 15pF @ 4V, 1MHz |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | US1D |
| US1DHR3G Λεπτομέρειες PDF [English] | US1DHR3G PDF - EN.pdf |




US1DW Original
PANJIT SMA
PANJIT SMA
PANJIT SMA
DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC
PANJIT SMA
PANJIT SMD
DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC
DIODE GEN PURP 200V 1A SOD123F
DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC
DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC
DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC
DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC
DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC
US1DT/R PANJI
DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC
DIODE GEN PURP 200V 1A SOD123F
DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC
DIODE GEN PURP 200V 1A SOD123F
DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
US1DHR3GTaiwan Semiconductor Corporation |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|