Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | TEN 60-1225N |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | TRACO Power |
| Μέρος της περιγραφής: | DC DC CONVERTER +/-24V 60W |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $281.9877 |
| 200+ | $112.5159 |
| 500+ | $108.7561 |
| 1000+ | $106.8984 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Έξοδος 4 | - |
| Τάσης - Έξοδος 3 | - |
| Τάσης - Έξοδος 2 | -24V |
| Τάσης - Υλοποίηση 1 | 24V |
| Τάσης - Απομόνωση | 1.5 kV |
| Τάση - Εισόδου (Min) | 9V |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 18V |
| Τύπος | Isolated Module |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | Module |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) |
| Σειρά | TEN 60N (60W) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ισχύς (Watts) | 60 W |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-DIP Module |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Αριθμός Εξόδων | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Χαρακτηριστικά | Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO |
| Αποδοτικότητα | 91% |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 1.25A, 1.25A |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | TEN 60 |
| εφαρμογές | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 12V 60W
DC DC CONVERTER +/-15V 6W
DC DC CONVERTER 5V 60W
DC DC CONVERTER +/-15V 60W
DC DC CONVERTER 12V 60W
DC DC CONVERTER 5V 60W
DC DC CONVERTER 5V 60W
DC DC CONVERTER 5V 60W
DC DC CONVERTER 15V 60W
DC DC CONVERTER 12V 60W
DC DC CONVERTER 12V 60W
DC DC CONVERTER +/-12V 60W
DC DC CONVERTER 15V 60W
DC DC CONVERTER +/-12V 6W
DC DC CONVERTER 3.3V 46W
DC DC CONVERTER 12V 60W
DC DC CONVERTER 5V 60W
DC DC CONVERTER 24V 60W
DC DC CONVERTER +/-15V 6W
DC DC CONVERTER +/-12V 6W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
TEN 60-1225NTraco Power |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|