Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | PXC36SAAN |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Sullins Connector Solutions |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αξιολόγηση τάσης | - |
| Λήξη | Solder |
| Στυλ | Board to Board or Cable |
| Περιβάλλει | Unshrouded |
| Σειρά | - |
| Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα | - |
| Pitch - Ζευγαρώματα | 0.100" (2.54mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Συνολικό μήκος επικοινωνίας | 0.450" (11.43mm) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Αριθμός σειρών | 1 |
| Αριθμός θέσεων Loaded | All |
| Αριθμός θέσεων | 36 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights | - |
| Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων | Thermoplastic, Polyester |
| Ύψος μόνωσης | 0.100" (2.54mm) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Χρώμα μόνωσης | Black |
| Προστασία Ingress | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| στερέωσης Τύπος | Push-Pull |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | 3A |
| Επικοινωνία Τύπος | Male Pin |
| Επικοινωνήστε με το σχήμα | Square |
| Επικοινωνία Υλικό | Copper Alloy |
| Μήκος επαφής - Δημοσίευση | 0.120" (3.05mm) |
| Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα | 0.230" (5.84mm) |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post | 100.0µin (2.54µm) |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating | 30.0µin (0.76µm) |
| Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση | Tin |
| Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα | Gold |
| Τύπος υποδοχής | Header |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | PXC36 |
| εφαρμογές | - |




CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
PXC36SAANSullins Connector Solutions |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|