Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | GCB105DHRD |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Sullins Connector Solutions |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $19.9483 |
| 200+ | $7.7205 |
| 500+ | $7.4492 |
| 1000+ | $7.315 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Λήξη | Solder |
| Σειρά | - |
| ΔΙΑΒΑΣΤΕ | Dual |
| Πίσσα | 0.050' (1.27mm) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 125°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά | 105 |
| Αριθμός θέσεων | 210 |
| τοποθέτηση Τύπος | Board Edge, Straddle Mount |
| Υλικό - Μόνωση | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Γένος | Female |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Χαρακτηριστικά | Card Extender |
| Επικοινωνία Τύπος | Hairpin Bellows |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | 30.0µin (0.76µm) |
| Επικοινωνία Finish | Gold |
| Χρώμα | Black |
| Τύπος κάρτας | Non Specified - Dual Edge |
| Πάχος κάρτας | 0.062' (1.57mm) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | GCB105 |




CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 210POS 0.050
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
GCB105DHRDSullins Connector Solutions |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|