Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | EBC17DRAI |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Sullins Connector Solutions |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 10+ | $5.8878 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Λήξη | Solder |
| Σειρά | - |
| ΔΙΑΒΑΣΤΕ | Dual |
| Πίσσα | 0.100" (2.54mm) |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 125°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά | 17 |
| Αριθμός θέσεων | 34 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole, Right Angle |
| Υλικό - Μόνωση | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Γένος | Female |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Επικοινωνία Τύπος | Full Bellows |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | 10.0µin (0.25µm) |
| Επικοινωνία Finish | Gold |
| Χρώμα | Blue |
| Τύπος κάρτας | Non Specified - Dual Edge |
| Πάχος κάρτας | 0.062" (1.57mm) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | EBC17 |




CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
EBC17DRAISullins Connector Solutions |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|