Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | SIT8208AI-GF-18E-33.333300Y |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | SiTime |
| Μέρος της περιγραφής: | MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1000+ | $3.647 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.8V |
| Τύπος | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) |
| Σειρά | SiT8208 |
| Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 4-SMD, No Lead |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Παραγωγή | LVCMOS, LVTTL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Λειτουργία | Enable/Disable |
| Σταθερότητα συχνότητας | ±10ppm |
| Συχνότητα | 33.3333 MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) | 31mA |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) | 30mA |
| Βασικό συντονιστή | MEMS |
| Απόλυτη εμβέλεια (APR) | - |




MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3300MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3300MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.333333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 33.3300MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SIT8208AI-GF-18E-33.333300YSiTime |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|