Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | SIT8208AC-33-33E-16.000000 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | SiTime |
| Μέρος της περιγραφής: | MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $1.7038 |
| 10+ | $1.6299 |
| 50+ | $1.5922 |
| 100+ | $1.3647 |
| 500+ | $1.3268 |
| 1000+ | $1.1183 |
| 2500+ | $1.0615 |
| 5000+ | $1.0236 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.3V |
| Τύπος | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Σειρά | SiT8208 |
| Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 4-SMD, No Lead |
| Πακέτο | Strip |
| Παραγωγή | LVCMOS, LVTTL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 70°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Λειτουργία | Enable/Disable |
| Σταθερότητα συχνότητας | ±50ppm |
| Συχνότητα | 16 MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) | 33mA |
| Βασικό συντονιστή | MEMS |
| Απόλυτη εμβέλεια (APR) | - |




-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
MEMS OSC XO 16.367667MHZ LVCMOS
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVCMOS LV
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
-20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SIT8208AC-33-33E-16.000000SiTime |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|