Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | SIT1602AIL2-33E |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | SiTime |
| Μέρος της περιγραφής: | OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V EN/DS |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $2.5755 |
| 10+ | $2.3208 |
| 50+ | $1.8051 |
| 100+ | $1.6762 |
| 500+ | $1.1604 |
| 1000+ | $1.0315 |
| 2500+ | $0.9799 |
| 5000+ | $0.851 |
| 10000+ | $0.7478 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.3V |
| Τύπος | XO (Standard) |
| Standard Πακέτο | 1 |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Σειρά | SiT1602 |
| Ακροαματικότητα | - |
| προγραμματιζόμενη Τύπος | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Κατάσταση εξαρτήματος | Active |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συσκευασία / υπόθεση | 4-SMD, No Lead |
| Παραγωγή | HCMOS, LVCMOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ύψος | 0.031" (0.79mm) |
| Λειτουργία | Enable/Disable |
| Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) | ±20ppm |
| Σταθερότητα συχνότητας | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) | 4.5mA |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) | 4mA |
| Βασικό συντονιστή | MEMS |
| Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων | 3.75MHz ~ 77.76MHz |




OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V STBY SMD
OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V EN/DS
OSC PROG H/LV-CMOS 3V STBY SMD
OSC XO 3.3V 6MHZ
OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V STBY SMD
OSC PROG H/LV-CMOS 3V EN/DS SMD
OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V STBY SMD
OSC XO 3.3V 50MHZ OE
OSC XO 3.3V 50MHZ OE
OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V EN/DS
OSC XO 3.3V 25MHZ OE
MEMS OSC XO 6.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V STBY SMD
OSC XO 3.3V 25MHZ OE
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
OSC PROG H/LV-CMOS 2.25-3.63V
OSC XO 3.3V 6MHZ ST
OSC PROG H/LV-CMOS 2.25-3.63V
OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V EN/DS
OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V EN/DS
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SIT1602AIL2-33ESiTime |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|