Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 3-101-144 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Schurter |
| Μέρος της περιγραφής: | 5120 APPLIANCE INLET FILTER 15A |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $10.7265 |
| 200+ | $4.2809 |
| 500+ | $4.137 |
| 1000+ | $4.0673 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αξιολόγηση τάσης - Είσοδος συσκευής | 250VAC |
| Λήξη | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Χαρακτηριστικά μεταγωγής | - |
| Σειρά | 5120 |
| Πάχος επιτροπής | 0.315" (8.00mm) |
| Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις | Rectangular - 29.00mm x 21.50mm |
| Πακέτο | Bulk |
| Αριθμός θέσεων | 3 |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount, Flange |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Προστασία Ingress | IP40 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Υποδοχή ασφαλειών, συρτάρι | - |
| Τύπος φίλτρου | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Χαρακτηριστικά | Shielded |
| Τρέχουσα βαθμολογία - φίλτρο | 10A |
| Αξιολόγηση ρεύματος - Διακόπτης κυκλώματος | - |
| Τρέχουσα βαθμολογία - Είσοδος συσκευής | 10A |
| Τύπος υποδοχής | Receptacle, Male Blades |
| Στυλ Connector | IEC 320-C14 |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 3-101 |
| Πρακτορείο έγκρισης | CQC, cURus, ENEC |
| Φιλοξενεί μια ασφάλεια | No |




5120 APPLIANCE INLET FILTER 1A
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
FUSE CERAMIC 10A 125VAC/VDC 2SMD
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON DPST 16A 250V
SWITCH PUSHBUTTON DPST 16A 250V
FUSE CERAMIC 7.5A 125VAC/VDC SMD
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
FUSE CERAMIC 5A 125VAC/VDC 2SMD
CIR BRKR THRM 12A 240VAC 48VDC
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CIR BRKR THRM 5A 240VAC 48VDC
CIR BRKR THRM 8A 240VAC 48VDC
CIR BRKR THRM 6A 240VAC 48VDC
5120 APPLIANCE INLET FILTER
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 48VDC
CIR BRKR THRM 4A 240VAC 48VDC
5120 APPLIANCE INLET FILTER 6A
FUSE CERAMIC 15A 125VAC/VDC 2SMD
5120 APPLIANCE INLET FILTER 2A
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
3-101-144SCHURTER Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|