Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | DWM-08-56-L-S-250 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Samtec, Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN HDR 8POS 0.05 STACK T/H |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Λήξη | Solder |
| Σειρά | Flex Stack, DWM |
| σειρά Απόσταση | - |
| Πίσσα | 0.050" (1.27mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Αριθμός σειρών | 1 |
| Αριθμός θέσεων | 8 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Μήκος - Ουρά | 0.120" (3.048mm) |
| Μήκος - Ύψος Stack | 0.250" (6.350mm) |
| Μήκος - Post (ζευγάρωμα) | 0.255" (6.477mm) |
| Μήκος - Συνολική ακίδα | 0.625" (15.875mm) |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) | 10.0µin (0.25µm) |
| Επικοινωνία Finish - Post (ζευγάρωμα) | Gold |
| Χρώμα | Black |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | DWM-08 |




CONN HDR 16POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 16POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 16POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 16POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 16POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 16POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 16POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 16POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 16POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 16POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 16POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 16POS 0.05 STACK T/H
CONN HDR 8POS 0.05 STACK T/H
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
DWM-08-56-L-S-250Samtec Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|