Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | E-L6258EA |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | STMicroelectronics |
| Μέρος της περιγραφής: | IC MOTOR DRIVER BIPLR 36POWERSO |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $7.3898 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 4.75V ~ 5.25V |
| Τάση - Φορτίο | 12V ~ 40V |
| Τεχνολογία | DMOS |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | PowerSO-36 |
| Βήμα Ανάλυση | 1, 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 36-BSSOP (0.433', 11.00mm Width) Exposed Pad |
| Πακέτο | Tube |
| Διαμόρφωση εξόδου | Half Bridge (4) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 150°C (TJ) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος κινητήρα - Stepper | Bipolar |
| Τύπος κινητήρα - AC, DC | Brushed DC |
| διασύνδεση | Parallel |
| Λειτουργία | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Τρέχουσες - εξόδου | 1.5A |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | E-L6258 |
| εφαρμογές | General Purpose |
| E-L6258EA Λεπτομέρειες PDF [English] | E-L6258EA PDF - EN.pdf |




IC PWR SWITCH BIPLR 1:1 16PWRDIP
TRANS 4NPN DARL 50V 1.8A 20SOIC
IND & POWER CONV
IC MOTOR DRIVER BIPLR 36POWERSO
IC MOTOR DRIVER BIPLR 36POWERSO
E-L6221AD013TR ST
IC PFC CTRLR TRANSITION 8SO
IC MTR DRV BIPLR 4.75-5.25V 24SO
IC PFC CTRLR TRANSITION 8DIP
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO
IC MOTOR DRIVER BIPLR 36POWERSO
IC MOTOR DRIVER BIPLR 36POWERSO
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 14SO
IC MTR DRV BIPLR 4.75-5.25V 24SO
IC MOTOR DRVR BIPOLAR POWERSSO36
IC MOTOR DRIVER BIPLR 36POWERSO
E-L6219DSA013TR ST
IC MTR DRV BIPLR 4.75-5.25V 24SO
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 14SO
IC INKET DRVR DUAL 13X16 100QFP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
E-L6258EASTMicroelectronics |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|