Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 2005-1900-100 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Reed Switch Developments Corp. |
| Μέρος της περιγραφής: | REED SENSOR SPDT 20W 150V 1A |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $43.2738 |
| 200+ | $17.2676 |
| 500+ | $16.6904 |
| 1000+ | $16.4053 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 150VAC/DC |
| Τύπος | Reed Switch |
| Στυλ λήξης | Wire Leads |
| Σειρά | 2005 |
| Συσκευασία / υπόθεση | Module, Wire Leads |
| Πακέτο | Retail Package |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | SPDT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C |
| πρέπει να απελευθερώσει | 5AT |
| πρέπει να λειτουργούν | 20 ~ 25AT |
| Συχνότητα | 250 Hz |
| ενεργοποιητή Υλικό | Magnet |




SWITCH SLIDE
SMB / RIGHT ANGLE PLUG FEMALE SO
REED SENSOR SET SPST 20W 200V 1A
SWITCH SLIDE
SWITCH SLIDE
REED SENSOR SET SPDT 20W 150V 1A
REED SENSOR SPDT 20W 150V 1A
SMB F RA SDCL .086
REED SENSOR SET SPST 15W 200V 1A
REED SENSOR SET SPST 40W 400V 2A
SWITCH SLIDE
SWITCH SLIDE
REED SENSOR SPST 40W 400V 2A
REED SENSOR SPST 15W 200V 1A
REED SENSOR SET SPDT 20W 150V 1A
SMB / RIGHT ANGLE PLUG FEMALE CL
REED SENSOR SPST 20W 200V 1A
REED SENSOR SPDT 20W 150V 1A
SWITCH SLIDE
REED SENSOR SET SPDT 20W 150V 1A
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
2005-1900-100Reed Switch Developments Corp. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|