Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 1899155 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Phoenix Contact |
| Μέρος της περιγραφής: | TERM BLK HEADER 4POS GREEN |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | RoHS συμμορφώνεται |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $5.7547 |
| 10+ | $4.7077 |
| 50+ | $4.3996 |
| 100+ | $4.0476 |
| 250+ | $3.7396 |
| 500+ | $3.5637 |
| 1000+ | $3.3437 |
| 2500+ | $3.2713 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Gauge Wire | - |
| Πλάτος | 1.572' (39.92mm) |
| Τάσης - UL | 300 V |
| Σειρά | COMBICON DFK-MSTBVA |
| Πίσω Πάνελ καλώδιο σύνδεσης | PCB Pins - Straight |
| Θέσεις σε κάθε επίπεδο | 4 |
| Πίσσα | 0.200' (5.08mm) |
| Πάχος επιτροπής | - |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Panel Mount Τύπος | Screw Mount - Rear Flange |
| Πακέτο | Bulk |
| Αριθμός Επίπεδα | 1 |
| Πρόσοψη καλώδιο σύνδεσης | Header, Male Pins |
| Χαρακτηριστικά | Sealing Gasket |
| Τρέχουσες - UL | 10 A |
| Χρώμα | Green |




CONN TERM BLK MNT BASE RAIL YLW
TERM BLK HEADER 6POS GREEN
TERM BLK HEADER 8POS GREEN
TERM BLK HEADER 5POS GREEN
TERM BLK HEADER 3POS GREEN
CONN TERM BLK DISCONN 10-28AWG
TERM BLK HEADER 2POS GREEN
TERM BLK HEADER 12POS GREEN
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
TERM BLK HEADER 11POS GREEN
CONN TERM BLK FEED THRU 10-28AWG
TERM BLK HEADER 15POS GREEN
9-PIN DIN TO TWO BNC FEMALE, 50
VANE
TERM BLK HEADER 7POS GREEN
TERM BLK HEADER 14POS GREEN
TERM BLK HEADER 16POS GREEN
TERM BLK HEADER 9POS GREEN
TERM BLK HEADER 13POS GREEN
TERM BLK HEADER 10POS GREEN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1899155Phoenix Contact |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|