Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | ERJ-S1DF5233U |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Panasonic |
| Μέρος της περιγραφής: | RES SMD 523K OHM 1% 3/4W 2010 |
| Φύλλα δεδομένων: | None |
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.1384 |
| 200+ | $0.0536 |
| 500+ | $0.0517 |
| 1000+ | $0.0508 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ανοχή | ±1% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | ±100ppm/°C |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 2010 |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Σειρά | ERJ-S1D |
| Λειτουργία του πίνακα | 523 kOhms |
| Ακροαματικότητα | AEC-Q200 |
| Ισχύς (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Συσκευασία / υπόθεση | 2010 (5025 Metric) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 155°C |
| Αριθμός Απολύσεις | 2 |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Χαρακτηριστικά | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Ποσοστό αποτυχίας | - |
| Σύνθεση | Thick Film |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ERJ-S1 |




RES SMD 536 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 511K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 51.1 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 5.49K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 511 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 52.3 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 53.6K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 54.9K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 51.1K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 510K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 523 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 5.11K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 52.3K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 53.6 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 536K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 549 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 51 OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 549K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 5.36K OHM 1% 3/4W 2010
RES SMD 5.23K OHM 1% 3/4W 2010
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ERJ-S1DF5233UPanasonic Electronic Components |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|