Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | ECW-F2124JAQ |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Panasonic |
| Μέρος της περιγραφής: | CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.2471 |
| 200+ | $0.0957 |
| 500+ | $0.0923 |
| 1000+ | $0.0906 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση Αξιολόγηση - DC | 250V |
| Τάση Αξιολόγηση - AC | 125V |
| Ανοχή | ±5% |
| Λήξη | PC Pins |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.512" L x 0.209" W (13.00mm x 5.30mm) |
| Σειρά | ECW-F(A) |
| Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | Radial |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| μόλυβδος Απόσταση | 0.394" (10.00mm) |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.626" (15.90mm) |
| Χαρακτηριστικά | - |
| διηλεκτρικό υλικό | Polypropylene (PP), Metallized |
| χωρητικότητα | 0.12 µF |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ECW-F2124 |
| εφαρμογές | High Frequency, Switching |
| ECW-F2124JAQ Λεπτομέρειες PDF [English] | ECW-F2124JAQ PDF - EN.pdf |




CAP FILM 0.12UF 3% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1.2UF 3% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1.2UF 5% 250VDC RADIAL
CAP FILM 0.12UF 3% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1.2UF 5% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1UF 3% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1.2UF 3% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1.2UF 3% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1UF 3% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1.2UF 5% 250VDC RADIAL
CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL
CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL
CAP FILM 1.2UF 5% 250VDC RADIAL
CAP FILM 0.12UF 3% 250VDC RADIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ECW-F2124JAQPanasonic Electronic Components |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|