Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | OPB970T11 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Optek Technology/TT Electronics |
| Μέρος της περιγραφής: | SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | RoHS συμμορφώνεται |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $8.8599 |
| 200+ | $3.5357 |
| 500+ | $3.4175 |
| 1000+ | $3.3583 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 4.75V ~ 5.25V |
| Σειρά | Photologic® |
| Μέθοδος ανίχνευσης | Through-Beam |
| Απόσταση ανίχνευσης | 0.125" (3.18mm) |
| Χρόνος απόκρισης | 70ns |
| Συσκευασία / υπόθεση | PCB Mount |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Bulk |
| Διαμόρφωση εξόδου | Totem Pole, Buffer |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 70°C (TA) |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 15 mA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | OPB970 |




SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
OPB970T11TT Electronics/Optek Technology |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|