Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | OPB680-20 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Optek Technology/TT Electronics |
| Μέρος της περιγραφής: | SENSOR OPT SLOT TRANS W/RES PCB |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | RoHS συμμορφώνεται |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $6.9927 |
| 200+ | $2.7912 |
| 500+ | $2.6977 |
| 1000+ | $2.651 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) | 30 V |
| Τύπος | Unamplified |
| Σειρά | - |
| Μέθοδος ανίχνευσης | Optical Flag |
| Απόσταση ανίχνευσης | - |
| Χρόνος απόκρισης | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | PCB Mount |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Bulk |
| Διαμόρφωση εξόδου | Transistor, Base-Emitter Resistor |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 100°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) | 50 mA |
| Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) | 30 mA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | OPB680 |




SENSOR OPTICAL PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL MODULE W/CONN
SENSOR OPTICAL PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL MODULE W/CONN
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPT SLOT TRANS W/RES PCB
SENSOR OPT SLOT TRANS W/RES PCB
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL PCB MOUNT
SENSOR OPT SLOT TRAN W/RES MOD
SENSOR OPTICAL PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL MODULE W/CONN
SENSOR OPTICAL PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPTICAL 3.18MM PCB MOUNT
SENSOR OPT SLOT TRAN W/RES MOD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
OPB680-20TT Electronics/Optek Technology |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|