Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | UMR0J221MDD1TP |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Nichicon |
| Μέρος της περιγραφής: | CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.0896 |
| 200+ | $0.0347 |
| 500+ | $0.0335 |
| 1000+ | $0.0329 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Ονομαστική | 6.3 V |
| Ανοχή | ±20% |
| Surface Mount Οικόπεδο | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Σειρά | UMR |
| Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας | 110 mA @ 120 Hz |
| Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα | 165 mA @ 10 kHz |
| Ακροαματικότητα | - |
| Πόλωση | Polar |
| Συσκευασία / υπόθεση | Radial, Can |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Ισόβια @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| μόλυβδος Απόσταση | 0.098" (2.50mm) |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) | - |
| χωρητικότητα | 220 µF |
| εφαρμογές | General Purpose |
| UMR0J221MDD1TP Λεπτομέρειες PDF [English] | UMR0J221MDD1TP PDF - EN.pdf |




N/A New
ROHM SOT363
DIODE ARRAY GP 80V 100MA UMD6
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
UMR12N SEMITEH
IGBT Modules
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
ROHM SOT363
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
ROHM SOT363
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
DIODE ARRAY GP 80V 100MA UMD6
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
UMR11 ROHM
UMR12 ROHM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
UMR0J221MDD1TPNichicon |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|