Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | TC4467COE713 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Micrel / Microchip Technology |
| Μέρος της περιγραφής: | IC GATE DRVR LOW-SIDE 16SOIC |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $11.543 |
| 200+ | $4.4676 |
| 500+ | $4.3108 |
| 1000+ | $4.2332 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 4.5V ~ 18V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SOIC |
| Σειρά | - |
| Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) | 15ns, 15ns |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 150°C (TJ) |
| Συχνότητα εισόδου | 4 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση λογικής - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| Τύπος εισόδου | Inverting |
| Τύπος πύλης | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Προσαρμοσμένη ρύθμιση | Low-Side |
| Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) | 1.2A, 1.2A |
| Βάσης-εκπομπού Κορεσμός Τάσης (Max) | Independent |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | TC4467 |
| TC4467COE713 Λεπτομέρειες PDF [English] | TC4467COE713 PDF - EN.pdf |




TC4467COE713
Microchip Technology - Y-IC είναι ένας ποιοτικός διανομέας της Microchip Technology και παρέχει στους πελάτες τα καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες.
Ο TC4467COE713 είναι τετραπτός, χαμηλής πλευράς, οδηγός MOSFET τύπου N και P με ανεξάρτητα κανάλια. Διαθέτει ευρύ εύρος τάσης λειτουργίας από 4,5V έως 18V και υποστηρίζει μέγιστο παροχή ρεύματος έως 1,2A ανά κανάλι.
Τετραπλός, ανεξάρτητος οδηγός MOSFET κανάλια
Ευρύ φάσμα τροφοδοσίας 4,5V έως 18V
Μέγιστο ρεύμα εξόδου 1,2A ανά κανάλι
Χρόνοι ανόδου/καθόδου 15ns (τυπικό)
Θερμοκρασιακό φάσμα λειτουργίας από 0°C έως 150°C
Ευέλικτη λύση τετραπλού οδηγού για τροφοδοσία N-channel και P-channel MOSFET
Υψηλή ικανότητα ρεύματος για την οδήγηση μεγαλύτερων ισχυρών MOSFET
Ταχύτατοι χρόνοι διακοπής για αποδοτική μετατροπή ισχύος
Ευρύ φάσμα θερμοκρασιών για απαιτητικές εφαρμογές
Κουτί Tape & Reel (TR)
Πακέτο 16-SOIC (0,295
Το TC4467COE713 είναι ενεργό προϊόν
Υπάρχουν ισοδύναμα και εναλλακτικά μοντέλα, όπως η σειρά TC4468 και TC4469
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με εναλλακτικές, παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας μέσω της ιστοσελίδας
Τροφοδοτικά ηλεκτρικής ενέργειας
Οδήγηση κινητήρων
Βιομηχανικός αυτοματισμός
Αυτοκινητοβιομηχανία ηλεκτρονικών συστημάτων
Η πιο πρόσφατη έκδοση του τεχνικού δελτίου για το TC4467COE713 είναι διαθέσιμη στην ιστοσελίδα μας. Συνιστάται στους πελάτες να το κατεβάσουν για τις ενημερωμένες πληροφορίες προϊόντος.
Παρακαλούμε τους πελάτες να λάβουν προσφορές για το TC4467COE713 μέσω της ιστοσελίδας μας. Λάβετε μια προσφορά, μάθετε περισσότερα ή εκμεταλλευτείτε την προσφορά περιορισμένου χρόνου για την καλύτερη τιμή.
IC GATE DRVR LOW-SIDE 14CERDIP
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DFN
TC4467EOE713 MICROCHIP
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DFN
IC GATE DRVR LOW-SIDE 16SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 14DIP
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP
IC GATE DRVR LOW-SIDE 14CERDIP
IC GATE DRVR LOW-SIDE 14DIP
IC GATE DRVR LOW-SIDE 16SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP
IC GATE DRVR LOW-SIDE 16SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE TO220-5
IC GATE DRVR LOW-SIDE 16SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 14CERDIP
TC4452-V/OA MIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 14DIP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
TC4467COE713Microchip Technology |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|