Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | SN74ABT5401DWRE4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Texas Instruments |
| Μέρος της περιγραφής: | IC BUFFER INVERT 5.5V 28SOIC |
| Φύλλα δεδομένων: | None |
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 4.5V ~ 5.5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-SOIC |
| Σειρά | 74ABT |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Τύπος εξόδου | 3-State |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Στοιχείων | 1 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός Bits ανά στοιχείο | 11 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| λογική Τύπος | Buffer, Inverting |
| Τύπος εισόδου | - |
| Τρέχουσες - Έξοδος High, Low | 12mA, 12mA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 74ABT5401 |
| SN74ABT5401DWRE4 Λεπτομέρειες PDF [English] | SN74ABT5401DWRE4 PDF - EN.pdf |




IC BUFFER INVERT 5.5V 28SOIC
IC BUF NON-INVERT 5.5V 28SOIC
TI SOIC28
IC BUF NON-INVERT 5.5V 28SOIC
IC BUFFER INVERT 5.5V 28SOIC
IC BUF NON-INVERT 5.5V 28SOIC
IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP
IC BUFFER INVERT 5.5V 28SOIC
IC BUFFER INVERT 5.5V 28SOIC
IC BUF NON-INVERT 5.5V 28SOIC
IC BUF NON-INVERT 5.5V 28SOIC
BUS DRIVER, ABT SERIES, 8-BIT
IC BUFFER INVERT 5.5V 28SOIC
IC BUFFER INVERT 5.5V 28SOIC
IC BUFFER INVERT 5.5V 28SOIC
IC BUF NON-INVERT 5.5V 28SOIC
IC BUFFER INVERT 5.5V 28SOIC
BUS DRIVER, ABT SERIES, 12-BIT
IC BUFFER INVERT 5.5V 28SOIC
IC BUF NON-INVERT 5.5V 28SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SN74ABT5401DWRE4Texas Instruments |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|