Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | LP5952TL-1.8/NOPB |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Texas Instruments |
| Μέρος της περιγραφής: | IC REG LINEAR 1.8V 350MA 5DSBGA |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.825 |
| 250+ | $0.3189 |
| 500+ | $0.3086 |
| 1000+ | $0.3028 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Απόκλιση τάσης (μέγιστο) | 0.2V @ 350mA |
| Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) | 1.8V |
| Τάσης - εξόδου (Max) | - |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 4.5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 5-DSBGA (1.41x1.08) |
| Σειρά | - |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 5-WFBGA, DSBGA |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 80dB ~ 64dB (10Hz ~ 100kHz) |
| Τύπος εξόδου | Fixed |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Διαμόρφωση εξόδου | Positive |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) | 100 µA |
| Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) | 28 µA |
| Τρέχουσες - εξόδου | 350mA |
| Χαρακτηριστικά ελέγχου | Enable |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LP5952 |
| LP5952TL-1.8/NOPB Λεπτομέρειες PDF [English] | LP5952TL-1.8/NOPB PDF - EN.pdf |




IC REG LINEAR 1.3V 350MA 5DSBGA
NS SMD-8
IC REG LINEAR 2V 350MA 5DSBGA
LP5952TLX-1.3 NS
IC REG LINEAR 1.5V 350MA 5DSBGA
LP5952TLX-1.2 NSC
IC REG LINEAR 1.6V 350MA 5DSBGA
LP5952 350MA DUAL-RAIL LINEAR
FIXED POSITIVE STANDARD REGULATO
BOARD EVALUATION LP5952TL-1.2
BOARD EVALUATION LP5952TL-1.8
IC REG LINEAR 1V 350MA 5DSBGA
BOARD EVALUATION LP5952TL-1.5
LP5952TLX-1.3(U) NS
IC REG LINEAR 1.2V 350MA 5DSBGA
BOARD EVALUATION LP5952TL-1.3
IC REG LINEAR 0.7V 350MA 5DSBGA
LP5952 350MA DUAL-RAIL LINEAR
IC REG LINEAR 1.2V 350MA 5DSBGA
IC REG LINEAR 1.4V 350MA 5DSBGA
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
LP5952TL-1.8/NOPBTexas Instruments |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|