Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | ADS1110A3IDBVTG4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Μέρος της περιγραφής: | IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6 |
| Φύλλα δεδομένων: | None |
| Κατάσταση RoHs: | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 250+ | $4.1022 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SOT-23-6 |
| Standard Πακέτο | 250 |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 240 |
| Τύπος αναφοράς | Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | - |
| Κατάσταση εξαρτήματος | Active |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | SOT-23-6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 6 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Τύπος εισόδου | Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | PGA, Selectable Address |
| Λεπτομερής περιγραφή | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Sigma-Delta SOT-23-6 |
| Διασύνδεση δεδομένων | I²C |
| Διαμόρφωση | PGA-ADC |
| Αριθμός μέρους βάσης | ADS1110 |
| Αρχιτεκτονική | Sigma-Delta |
| ADS1110A3IDBVTG4 Λεπτομέρειες PDF [English] | ADS1110A3IDBVTG4 PDF - EN.pdf |




IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA SOT23-6
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ADS1110A3IDBVTG4Luminary Micro / Texas Instruments |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|