Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 0805J0160682FCT |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Knowles Syfer |
| Μέρος της περιγραφής: | CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $2.5371 |
| 200+ | $1.0126 |
| 500+ | $0.9788 |
| 1000+ | $0.9621 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Ονομαστική | 16V |
| Ανοχή | ±1% |
| Πάχος (Max) | 0.051' (1.30mm) |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | C0G, NP0 (1B) |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.079' L x 0.049' W (2.00mm x 1.25mm) |
| Σειρά | - |
| Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 0805 (2012 Metric) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount, MLCC |
| μόλυβδος Style | - |
| μόλυβδος Απόσταση | - |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Ποσοστό αποτυχίας | - |
| χωρητικότητα | 6800 pF |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 0805J |
| εφαρμογές | General Purpose |
| 0805J0160682FCT Λεπτομέρειες PDF [English] | 0805J0160682FCT PDF - EN.pdf |




CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
CAP CER 680PF 16V X7R 0805
CAP CER 680PF 16V X7R 0805
CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
CAP CER 680PF 16V C0G/NP0 0805
CAP CER 680PF 16V C0G/NP0 0805
CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
CAP CER 680PF 16V X7R 0805
CAP CER 680PF 16V X7R 0805
CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
CAP CER 680PF 16V X7R 0805
CAP CER 680PF 16V X7R 0805
CAP CER 680PF 16V X7R 0805
CAP CER 6800PF 16V X7R 0805
CAP CER 6800PF 16V X7R 0805
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
0805J0160682FCTKnowles Syfer |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|