Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | CS30-12IO1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | IXYS / Littelfuse |
| Μέρος της περιγραφής: | SCR 1.2KV 49A TO247AD |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $6.2721 |
| 210+ | $2.5037 |
| 510+ | $2.4199 |
| 990+ | $2.378 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max) | 1.63 V |
| Τάσης - μέλος Off | 1.2 kV |
| Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) | 1 V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | TO-247AD |
| Σειρά | - |
| SCR Τύπος | Standard Recovery |
| Συσκευασία / υπόθεση | TO-247-3 |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 150°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) | 49 A |
| Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) | 30 A |
| Τρέχουσες - Off μέλος (Max) | 50 µA |
| Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) | 400A, 430A |
| Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) | 100 mA |
| Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) | 55 mA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | CS30 |
| CS30-12IO1 Λεπτομέρειες PDF [English] | CS30-12IO1 PDF - EN.pdf |




IGBT Modules
CONDUCTIVITY SENSOR CARTRIDGE
IXYS New
CIRCUIT BREAKER
CS30-16I01 IXYS
CS30-14I01 IXYS
SCR 1.4KV 49A TO247AD
CIRCUIT BREAKER
SCR 1.6KV 49A TO247AD
IGBT Modules
CIRCUIT BREAKER
CS30-12I01 IXYS
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
IGBT Modules
IGBT Modules
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
CS30-12IO1IXYS |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|