Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 5P49V5901B618NLGI8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Renesas Electronics Corporation |
| Μέρος της περιγραφής: | IC CLOCK GENERATOR 24QFN |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $7.9002 |
| 200+ | $3.0581 |
| 500+ | $2.9494 |
| 1000+ | $2.8972 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 2.375V ~ 2.625V, 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 24-QFN (4x4) |
| Σειρά | VersaClock® 5 |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Bulk |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 350MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| 5P49V5901B618NLGI8 Λεπτομέρειες PDF [English] | 5P49V5901B618NLGI8 PDF - EN.pdf |




IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
IC CLOCK GENERATOR 24VFQFPN
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
5P49V5901B618NLGI8Renesas Electronics America Inc |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|