Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 357-040-401-107 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | EDAC Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 25+ | $38.0503 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Σειρές τερματισμού | 1 |
| Λήξη | Solder Eyelet(s) |
| Σειρά | 357 |
| ΔΙΑΒΑΣΤΕ | Dual |
| Πίσσα | 0.156" (3.96mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά | 40 |
| Αριθμός θέσεων | 80 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Υλικό - Μόνωση | Polyester Thermoplastic |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Γένος | Female |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, M3 |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Επικοινωνία Τύπος | Semi Bellows |
| Επικοινωνία Υλικό | Copper Alloy |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | - |
| Επικοινωνία Finish | Tin |
| Χρώμα | Black |
| Τύπος κάρτας | Non Specified - Dual Edge |
| Πάχος κάρτας | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 357-040 |




CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 40POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 40POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 40POS 0.156
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
357-040-401-107EDAC Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|