Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | DMN61D8LQ-7 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Diodes Incorporated |
| Μέρος της περιγραφής: | MOSFET N-CH 60V 470MA SOT23 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 5+ | $0.303 |
| 50+ | $0.2348 |
| 150+ | $0.2056 |
| 500+ | $0.1692 |
| 2500+ | $0.153 |
| 5000+ | $0.1433 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2V @ 1mA |
| Vgs (Max) | ±12V |
| Τεχνολογία | MOSFET (Metal Oxide) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SOT-23-3 |
| Σειρά | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 1.8Ohm @ 150mA, 5V |
| Έκλυση ενέργειας (Max) | 390mW (Ta) |
| Συσκευασία / υπόθεση | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds | 12.9 pF @ 12 V |
| Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs | 0.74 nC @ 5 V |
| FET Τύπος | N-Channel |
| FET Χαρακτηριστικό | - |
| Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) | 3V, 5V |
| Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) | 60 V |
| Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C | 470mA (Ta) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | DMN61 |
| DMN61D8LQ-7 Λεπτομέρειες PDF [English] | DMN61D8LQ-7 PDF - EN.pdf |




DMN61D8LQ-7
diodes
Το DMN61D8LQ-7 είναι ένας μονοπύρηνος N-Channel MOSFET με τάση αποστράγγισης-πηγής (Vdss) 60V και συνεχές ρεύμα αποστράγγισης (Id) 470mA στους 25°C.
N-Channel MOSFET; Τάση αποστράγγισης-πηγής (Vdss) 60V; Συνεχές ρεύμα αποστράγγισης (Id) 470mA στους 25°C; Μέγιστη αντίσταση ανοιχτού (Rds(on)) 1.8Ω στα 150mA, 5V; Μέγιστη τάση ελέγχου πηγή-κήνης (Vgs(th)) 2V στα 1mA; Μέγιστη φόρτιση πηγή-γκέτα (Qg) 0.74nC στα 5V; Μέγιστη τάση Vgs ±12V; Μέγιστος χωρητικότητας εισόδου (Ciss) 12.9pF στα 12V; Μέγιστη ισχύς απωλειών 390mW στους 25°C.
Χαμηλή αντίσταση ανοιχτού για βελτιωμένη αποδοτικότητα; Ταχεία εναλλαγή για εφαρμογές υψηλής συχνότητας; Μικρό μέγεθος για συμπαγείς σχεδιασμούς; Ανθεκτικός σχεδιασμός για αξιόπιστη απόδοση.
Συσκευασία Tape & Reel (TR), με επιτοίχια συσκευή SOT-23-3.
Το DMN61D8LQ-7 είναι ενεργό προϊόν. Υπάρχουν διαθέσιμα ισοδύναμα ή εναλλακτικά μοντέλα, όπως το DMN61D8QX-7 και το DMN61U8DW-7. Συνιστάται στους πελάτες να επικοινωνούν με την ομάδα πωλήσεών μας μέσω της ιστοσελίδας για περαιτέρω πληροφορίες.
Κυκλώματα διαχείρισης ενέργειας; Κυκλώματα εναλλαγής; Διακόπτης φορτίου; Γενικής χρήσης ενίσχυσης.
Ο πιο αξιόπιστος φυλλάδιο δεδομένων για το DMN61D8LQ-7 είναι διαθέσιμος στην ιστοσελίδα μας. Συνιστάται στους πελάτες να κατεβάζουν το φυλλάδιο για λεπτομερείς τεχνικές προδιαγραφές.
Προτείνοντάς τους να λάβουν προσφορές μέσω της ιστοσελίδας μας. Ζητήστε μια προσφορά, μάθετε περισσότερα ή εκμεταλλευτείτε την Περιορισμένη Προσφορά μας για τις καλύτερες τιμές και διαθεσιμότητα του DMN61D8LQ-7.
MOSFET 2N-CH 60V 0.63A TSOT26
MOSFET 2N-CH 60V 0.63A TSOT26
MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT23
DMN61D9U DIODES
DMN61D8LVTQ DIODES
DIODES SOT-23
MOSFET N-CH 60V 380MA SOT23-3
DMN61D8LVT DIODES
MOSFET BVDSS: 41V~60V SOT23 T&R
MOSFET N-CH 60V 470MA SOT23
DMN61D8L DIODES
MOSFET N-CH 60V 470MA SOT23
DIODES SOT-23
MOSFET BVDSS: 41V~60V SOT23 T&R
DMN61D8LQ DIODES
MOSFET 2N-CH 60V 0.63A TSOT26
MOSFET N-CH 60V 470MA SOT23
MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT23
MOSFET N-CH 60V 380MA SOT23
MOSFET 2N-CH 60V 0.63A TSOT26
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
DMN61D8LQ-7Diodes Incorporated |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|