Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | RNC50H2050FSBSL |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Dale / Vishay |
| Μέρος της περιγραφής: | RES 205 OHM 1/10W 1% AXIAL |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $4.2514 |
| 200+ | $1.6458 |
| 500+ | $1.5877 |
| 1000+ | $1.5588 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ανοχή | ±1% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | ±50ppm/°C |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | Axial |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.070' Dia x 0.150' L (1.78mm x 3.81mm) |
| Σειρά | Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 |
| Λειτουργία του πίνακα | 205 Ohms |
| Ισχύς (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Συσκευασία / υπόθεση | Axial |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 175°C |
| Αριθμός Απολύσεις | 2 |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - |
| Χαρακτηριστικά | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Ποσοστό αποτυχίας | S (0.001%) |
| Σύνθεση | Metal Film |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | RNC50 |




RES 205 OHM 1/10W 1% AXIAL
RES 205 OHM 1% 1/10W AXIAL
RES 205 OHM 1% 1/10W AXIAL
RES 205 OHM 1% 1/10W AXIAL
RES 205 OHM 1% 1/10W AXIAL
RES 205 OHM 1/10W 1% AXIAL
RES 205 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RES 205 OHM 1/10W .1% AXIAL
RES 205 OHM 1% 1/10W AXIAL
RES 205 OHM 1/10W .1% AXIAL
RES 205 OHM 1/10W 1% AXIAL
RES 205 OHM 1% 1/10W AXIAL
RES 205 OHM 1% 1/10W AXIAL
RES 205 OHM 1/10W .1% AXIAL
RES 205 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RES 205 OHM 1/10W .1% AXIAL
RES 205 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RES 205 OHM 1% 1/10W AXIAL
RES 205 OHM 1% 1/10W AXIAL
RES 205 OHM 1% 1/10W AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
RNC50H2050FSBSLVishay Dale |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|