Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | DD15M20GEX |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Positronic |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.943 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Gauge Wire | 22-30 AWG |
| Αξιολόγηση τάσης | 300V |
| Λήξη | Solder Cup |
| Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης | 1 (DE, E) High Density |
| Shell Υλικό, Finish | Steel, Tin Plated |
| Σειρά | DD |
| Πακέτο | Box |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Αριθμός σειρών | 3 |
| Αριθμός θέσεων | 15 |
| τοποθέτηση Τύπος | Free Hanging (In-Line) |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Προστασία Ingress | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | Cable Side, Male Jackscrew (4-40) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware, Shielded |
| διηλεκτρικό υλικό | Polyester, Glass Filled |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | 5A |
| Επικοινωνία Τύπος | Signal |
| Επικοινωνία Υλικό | Copper Alloy |
| Φόρμα Επικοινωνίας | Machined |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | Flash |
| Επικοινωνία Finish | Gold |
| Τύπος υποδοχής | Plug, Male Pins |
| Στυλ Connector | D-Sub, High Density |
| Χρώμα | Blue |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | DD15M |
| Backspace Spacing | - |




CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
CONN D-SUB HD PLUG 15P SLDR CUP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
DD15M20GEXPositronic |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|