Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | VL20715000J0G |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Amphenol Aorora |
| Μέρος της περιγραφής: | TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $1.5445 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² | - |
| Wire Gauge ή Περιοχή - AWG | - |
| Τάσης - UL | 300V |
| Τάσης - IEC | - |
| Τύπος | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Στυλ λήξης | Solder |
| Σειρά | VL |
| Θέσεις σε κάθε επίπεδο | 10 |
| Plug Wire Έναρξη | - |
| Πίσσα | 0.197" (5.00mm) |
| Κατάσταση εξαρτήματος | Active |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Συσκευασία | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 115°C |
| Αριθμός θέσεων | 20 |
| Αριθμός Επίπεδα | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| επικεφαλίδα Προσανατολισμός | Vertical |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Τρέχουσες - UL | 20A |
| Τρέχουσες - IEC | - |
| Επικοινωνήστε με τη συμπλήρωση τελειώστε | Tin |
| Χρώμα | Green |




TERM BLOCK HDR 20POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 20POS 90DEG 5MM
TERM BLOCK HDR 20POS 90DEG 2.5MM
TERM BLOCK HDR 20POS 3.81MM
TERM BLOCK HDR 20POS 90DEG 2.5MM
TERM BLOCK HDR 20POS 90DEG 5MM
TERM BLOCK HDR 20POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 2.5MM
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 20POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 20POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 20POS 90DEG 5MM
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5.08MM
VIA QFN48
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5.08MM
TERM BLOCK HDR 20POS 90DEG 5MM
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 2.5MM
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5.08MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
VL20715000J0GAmphenol FCI |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|