Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 5858 VI005 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Alpha Wire |
| Μέρος της περιγραφής: | HOOK-UP STRND 16AWG VIOLET 100' |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $339.2144 |
| 3+ | $315.5052 |
| 5+ | $297.2668 |
| 10+ | $282.6768 |
| 25+ | $262.6159 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Gauge Wire | 16 AWG |
| Τάση | 600V |
| Σειρά | MIL-W-16878/4 Type E |
| Ακροαματικότητα | UL Style 1213 |
| Πακέτο | Spool |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -60°C ~ 200°C |
| Μήκος | 100.0' (30.5m) |
| μπουφάν χρώμα | Violet |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Jacket (μόνωση) Πάχος | 0.012' (0.30mm) |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Jacket (μόνωση) Διάμετρος | 0.080' (2.03mm) |
| Χαρακτηριστικά | - |
| μαέστρος Strand | 19/29 |
| μαέστρος Υλικό | Copper, Silver Coated |
| Τύπος καλωδίου | Hook-Up |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 5858 |




HOOK-UP STRND 16AWG ORANGE 1000'
TOOL HAND CRIMPER 15-18AWG SIDE
HOOK-UP STRND 16AWG YELLOW 100'
HOOK-UP STRND 16AWG VIOLET 1000'
HOOK-UP STRND 16AWG GREEN 100'
TOOL DIE PROCRIMP SUPERSEAL
HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 100'
TOOL DIE SET 22-18AWG
TOOL HAND CRIMPER 18-22AWG SIDE
HOOK-UP STRND 16AWG SLATE 100'
HOOK-UP STRND 16AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 16AWG YELLOW 1000'
HOOK-UP STRND 16AWG SLATE 1000'
RICHTEK SOT23-6
HOOK-UP STRND 16AWG RED 1000'
HOOK-UP STRND 16AWG GREEN 1000'
HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 1000'
HOOK-UP STRND 16AWG BROWN 100'
HOOK-UP STRND 16AWG ORANGE 100'
TOOL HAND CRIMPER RECT IDC SIDE
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
5858 VI005Alpha Wire |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|