Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | ASMA41R |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Air LB (Amphenol Pcd) |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG |
| Φύλλα δεδομένων: | None |
| Κατάσταση RoHs: | RoHS συμμορφώνεται |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 100+ | $1.5409 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² | 0.5-4mm² |
| Wire Gauge ή Περιοχή - AWG | 12-22 AWG |
| Τάσης - UL | 600V |
| Τάσης - IEC | 800V |
| Τύπος | Feed Through |
| Στυλ λήξης | Push In, Spring |
| Terminal - Πλάτος | 6.0mm |
| Μήκος απογύμνωσης | 9mm |
| Σειρά | ASMA |
| Πακέτο | Tray |
| Αριθμός θέσεων | 3 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός Επίπεδα | 1 |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | - |
| Υλικό - Μόνωση | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Fuse Τύπος | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Αποσύνδεση Τύπος | - |
| Τρέχουσες - UL | 25 A |
| Τρέχουσες - IEC | 32 A |
| Χρώμα | Red |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ASMA4 |




CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK END PLATE
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK END PLATE
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CBL ASSY SMA-N-TYPE PLUG 9.8'
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ASMA41RAmphenol PCD |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|