Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | ATS-HE23-C1-R0 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | HEAT EXCHANGER 17.5X9X2.5" |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $710.4759 |
| 10+ | $663.1083 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Βάρος | 15 lbs (6.8 kg) |
| Τάση | - |
| Θερμική αντίσταση @ GPM | - |
| Σειρά | ATS-HE23 |
| Ακροαματικότητα | - |
| Τύπος Προϊόντος | Active, Heat Exchanger |
| Ισχύς εισόδου | - |
| Ισχύς - Ψύξη | 117 W |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Χωρητικότητα ρευστού | - |
| Ρυθμός ροής | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Τύπος σύνδεσης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ATS-HE23 |
| Μέθοδος συνημμένο | - |




HEAT EXCHANGER WITH TWO 48V DC F
HEAT EXCHANGER WITH TWO 48V DC F
HEAT EXCHANGER 9.5X9X2.5"
HEAT EXCHANGER WITH ONE 24V DC F
HEAT EXCHANGER WITH TWO 48V DC F
HEAT EXCHANGER WITH ONE 24V DC F
HEAT EXCHANGER WITH TWO 24V DC F
HEAT EXCHANGER WITH ONE 12V DC F
HEAT EXCHANGER 11.5X12X2.1"
HEAT EXCHANGER WITH ONE 12V DC F
HEAT EXCHANGER WITH ONE 24V DC F
HEAT EXCHANGER WITH ONE 12V DC F
HEAT EXCHANGER WITH ONE 12V DC F
HEAT EXCHANGER WITH TWO 48V DC F
HEAT EXCHANGER WITH ONE 48V DC F
HEAT EXCHANGER WITH TWO 24V DC F
HEAT EXCHANGER WITH TWO 12V DC F
HEAT EXCHANGER WITH TWO 24V DC F
HEAT EXCHANGER WITH TWO 12V DC F
HEAT EXCHANGER WITH ONE 48V DC F
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ATS-HE23-C1-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|