Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | ATS-15H-70-C2-R0 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T766 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $7.3171 |
| 10+ | $7.1177 |
| 25+ | $6.7217 |
| 50+ | $6.3265 |
| 100+ | $5.9311 |
| 250+ | $5.5357 |
| 450+ | $5.1403 |
| 950+ | $5.0414 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πλάτος | 1.772' (45.00mm) |
| Τύπος | Top Mount |
| Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό | - |
| Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow | 8.70°C/W @ 100 LFM |
| Σχήμα | Square, Fins |
| Σειρά | pushPIN™ |
| Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία | - |
| πακέτο Ψύξη | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tray |
| υλικό Finish | Blue Anodized |
| Υλικό | Aluminum |
| Μήκος | 1.772' (45.00mm) |
| Ύψος πτερυγίων | 0.984' (25.00mm) |
| Διάμετρος | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ATS-15H |
| Μέθοδος συνημμένο | Push Pin |




HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T412
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T766
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T766
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T766
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB T412
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T766
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T412
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T412
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T766
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB T766
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ATS-15H-70-C2-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|