Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | AD7228LNZ |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Analog Devices Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | IC DAC 8BIT V-OUT 24DIP |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $131.5044 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 13.5V ~ 16.5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 10.8V ~ 16.5V, -5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 24-PDIP |
| Επίλυση Ώρα | 5µs, 7µs |
| Σειρά | - |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Συσκευασία / υπόθεση | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Πακέτο | Tube |
| Τύπος εξόδου | Voltage - Buffered |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός μετατροπέων D / A | 8 |
| Αριθμός Bits | 8 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5 (Max), ±1 (Max) |
| Διαφορική έξοδος | No |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | AD7228 |
| Αρχιτεκτονική | R-2R |
| AD7228LNZ Λεπτομέρειες PDF [English] | AD7228LNZ PDF - EN.pdf |




AD722JR ADI
IC DAC 8BIT V-OUT 28PLCC
IC DAC 8BIT V-OUT 24SOIC
IC DAC 8BIT V-OUT 28PLCC
IC DAC 8BIT V-OUT 28PLCC
IC DAC 8BIT V-OUT 28PLCC
IC DAC 8BIT V-OUT 24SOIC
IC DAC 8BIT V-OUT 24DIP
IC DAC 8BIT OCTAL W/AMP 24-SOIC
AD722BG BB
IC DAC 8BIT V-OUT 24SOIC
IC DAC 8BIT OCTAL W/AMP 28-PLCC
ADI New
0722+ CDIP
IC DAC 8BIT V-OUT 24DIP
IC DAC 8BIT V-OUT 28PLCC
IC DAC 8BIT V-OUT 28PLCC
COLOR SIGNAL ENCODER
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
AD7228LNZAnalog Devices Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|