YAGEO MMF25SFRE174K
Αριθμός εξαρτήματος: MMF25SFRE174K
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Μέρος της περιγραφής: RES SMD 1% 1/4W MELF
Φύλλα δεδομένων:
1.MMF25SFRE174K.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
MMF Series.pdf
Κατάσταση RoHs:
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Ανοχή ±1%
    Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
    Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
    Σειρά MMF
    Λειτουργία του πίνακα 174 kOhms
    Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
    Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0204
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C