Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | HHV1WSFT-73-237K |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Yageo |
| Μέρος της περιγραφής: | RES 237K OHM 1% 1W AXIAL |
| Φύλλα δεδομένων: | None |
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.1435 |
| 200+ | $0.0556 |
| 500+ | $0.0536 |
| 1000+ | $0.0527 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ανοχή | ±1% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | ±200ppm/°C |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | Axial |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) |
| Σειρά | HHV |
| Λειτουργία του πίνακα | 237 kOhms |
| Ισχύς (Watts) | 1W |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Συσκευασία / υπόθεση | Axial |
| Πακέτο | Tape & Box (TB) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 155°C |
| Αριθμός Απολύσεις | 2 |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - |
| Χαρακτηριστικά | Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety |
| Σύνθεση | Metal Film |




RES 21.5M OHM 1% 1W AXIAL
RES 249K OHM 1% 1W AXIAL
RES 22M OHM 1% 1W AXIAL
RES 221K OHM 1% 1W AXIAL
RES 243K OHM 1% 1W AXIAL
RES 255K OHM 1% 1W AXIAL
RES 22M OHM 1% 1W AXIAL
RES 274K OHM 1% 1W AXIAL
RES 261K OHM 1% 1W AXIAL
RES 240K OHM 1% 1W AXIAL
RES 226K OHM 1% 1W AXIAL
RES 210K OHM 1% 1W AXIAL
RES 232K OHM 1% 1W AXIAL
RES 267K OHM 1% 1W AXIAL
RES 287K OHM 1% 1W AXIAL
RES 215K OHM 1% 1W AXIAL
RES 270K OHM 1% 1W AXIAL
RES 21M OHM 1% 1W AXIAL
RES 220K OHM 1% 1W AXIAL
RES 280K OHM 1% 1W AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
HHV1WSFT-73-237KYAGEO |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|