Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | EML15US12-P |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | XP Power |
| Μέρος της περιγραφής: | AC/DC CONVERTER 12V 15W |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $31.2691 |
| 200+ | $12.4775 |
| 500+ | $12.0594 |
| 1000+ | $11.854 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Βάρος | 0.07 lb (31.75 g) |
| Τάσης - Έξοδος 4 | - |
| Τάσης - Έξοδος 3 | - |
| Τάσης - Έξοδος 2 | - |
| Τάσης - Υλοποίηση 1 | 12V |
| Τάση - Είσοδος | 85 ~ 264 VAC |
| Τύπος | Open Frame |
| Τυπικός αριθμός | 60601-1 |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 2.44' L x 1.21' W x 0.96' H (62.0mm x 30.7mm x 24.4mm) |
| Σειρά | EML15 (15W) |
| Ισχύς (Watts) | 15 W |
| Συσκευασία / υπόθεση | 4-DIP Module |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Box |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| κανονισμός φορτίο | ±1% |
| κανονισμός γραμμή | ±0.5% |
| Χαρακτηριστικά | Universal Input |
| Αποδοτικότητα | 80% |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 1.25A |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | EML15US12 |
| Πρακτορείο έγκρισης | CE, cULus, TUV |
| εφαρμογές | Medical |




AC/DC CONVERTER 12V 15W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
AC/DC CONVERTER 9V 15W
AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 15W
AC/DC CONVERTER 9V 15W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
AC/DC CONVERTER 12V 15W
AC/DC CONVERTER 9V 15W
AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 9V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 15W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 15W
AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 12V 15W
AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 15W
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/01/26
2025/04/4
2024/10/8
2025/02/21
EML15US12-PXP Power |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|