Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | VE-BWX-MV |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Vicor |
| Μέρος της περιγραφής: | DC DC CONVERTER 5.2V 150W |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Έξοδος 3 | - |
| Τάσης - Έξοδος 2 | - |
| Τάσης - Υλοποίηση 1 | 5.2V |
| Τάσης - Απομόνωση | 3 kV |
| Τάση - Εισόδου (Min) | 18V |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 36V |
| Τύπος | Isolated Module |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 4.60' L x 2.40' W x 0.50' H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Σειρά | VE-200™ (150W) |
| Ισχύς (Watts) | 150 W |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Συσκευασία / υπόθεση | Full Brick |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 85°C |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Χαρακτηριστικά | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Αποδοτικότητα | 90% |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 28.85A |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | VE-BWX |
| εφαρμογές | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 150W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 100W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 5.2V 150W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 150W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 150W
DC DC CONVERTER 5.2V 100W
DC DC CONVERTER 5.2V 150W
DC DC CONVERTER 5.2V 100W
DC DC CONVERTER 5.2V 100W
DC DC CONVERTER 5.2V 75W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 150W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
VE-BWX-MVVicor Corporation |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|