Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | V48B15E250BN |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Vicor |
| Μέρος της περιγραφής: | DC DC CONVERTER 15V 250W |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Έξοδος 3 | - |
| Τάσης - Έξοδος 2 | - |
| Τάσης - Υλοποίηση 1 | 15V |
| Τάσης - Απομόνωση | 3 kV |
| Τάση - Εισόδου (Min) | 36V |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 75V |
| Τύπος | Isolated Module |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 2.28' L x 2.20' W x 0.50' H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) |
| Σειρά | MINI (250W) |
| Ισχύς (Watts) | 250 W |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Συσκευασία / υπόθεση | 9-DIP Module |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ 100°C |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Χαρακτηριστικά | OVP, UVLO |
| Αποδοτικότητα | 88.5% |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 16.67A |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | V48B15E250 |
| εφαρμογές | ITE (Commercial) |




VICOR New
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
V48B15E250BNVicor Corporation |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|