Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | V375B5T200B |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Vicor |
| Μέρος της περιγραφής: | DC DC CONVERTER 5V 200W |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Έξοδος 3 | - |
| Τάσης - Έξοδος 2 | - |
| Τάσης - Υλοποίηση 1 | 5V |
| Τάσης - Απομόνωση | 3 kV |
| Τάση - Εισόδου (Min) | 250V |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 425V |
| Τύπος | Isolated Module |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) |
| Σειρά | MINI (200W) |
| Ισχύς (Watts) | 200 W |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Συσκευασία / υπόθεση | 9-DIP Module |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 100°C |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Χαρακτηριστικά | OVP, UVLO |
| Αποδοτικότητα | 83% |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 40A |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | V375B5T200 |
| εφαρμογές | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 5V 150W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 5V 200W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 150W
T 250/425/375 5V/ 40A
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 200W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
V375B5T200BVicor Corporation |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|