V375B5T200B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Vicor Corporation V375B5T200B
Αριθμός εξαρτήματος: V375B5T200B
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Μέρος της περιγραφής: DC DC CONVERTER 5V 200W
Φύλλα δεδομένων:
1.V375B5T200B.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
V375 Input Mini Family.pdf
Σχεδιαστικοί πόροι
Maxi/Mini/Micro Design Guide, Appl Manual.pdf
Περιβαλλοντικές πληροφορίες
Vicor REACH.pdf Vicor RoHS Cert.pdf
Κατάσταση RoHs:
Ship From: Hong Kong
Αποκτήστε τις χαμηλότερες τιμές με έρευνα
    Τάσης - Έξοδος 3 -
    Τάσης - Έξοδος 2 -
    Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
    Τάσης - Απομόνωση 3 kV
    Τάση - Εισόδου (Min) 250V
    Τάση - Εισόδου (Max) 425V
    Τύπος Isolated Module
    Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
    Σειρά MINI (200W)
    Ισχύς (Watts) 200 W
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
    Πακέτο Bulk
    Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
    Αριθμός Εξόδων 1
    τοποθέτηση Τύπος Through Hole
    Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
    Αποδοτικότητα 83%
    Τρέχουσες - εξόδου (Max) 40A