Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | SMF6.5A RQG |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Taiwan Semiconductor |
| Μέρος της περιγραφής: | DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 10000+ | $0.0652 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 6.5V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 11.2V |
| Τάση - Ανάλυση (Min) | 7.22V |
| Μονοκατευθυντικά κανάλια | 1 |
| Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SOD-123W |
| Standard Πακέτο | 10,000 |
| Σειρά | SMF |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No |
| Ισχύς - μέγιστη παλμός | 200W |
| Κατάσταση εξαρτήματος | Active |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Συσκευασία / υπόθεση | SOD-123W |
| Αλλα ονόματα | SMF6.5ARQG |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 14 Weeks |
| Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 17.9A |
| Χωρητικότητα @ Συχνότητα | - |
| εφαρμογές | General Purpose |
| SMF6.5A RQG Λεπτομέρειες PDF [English] | SMF6.5A RQG PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC
SMF6.2CA ision
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
SMF6.5AT/R PANJIT
200W, 7.6V, 5%, UNIDIRECTIONAL,
TVS SOD-123FL 6.5V 200W UNI
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123FL
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123F
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123FL
SMF6.2A ision
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMF
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123FL
Interface
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
SMF6.0CAT1G ON
SMF6.5A AK KF
VISHAY SOD123
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα




2025/01/26
2025/04/4
2024/10/8
2025/02/21
SMF6.5A RQGTSC (Taiwan Semiconductor) |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|