Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | TLV71328PDBVR |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Texas Instruments |
| Μέρος της περιγραφής: | IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.4213 |
| 10+ | $0.3408 |
| 25+ | $0.3116 |
| 100+ | $0.2318 |
| 250+ | $0.2101 |
| 500+ | $0.1739 |
| 1000+ | $0.1304 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Απόκλιση τάσης (μέγιστο) | 0.57V @ 150mA |
| Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) | 2.8V |
| Τάσης - εξόδου (Max) | - |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 5.5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SOT-23-5 |
| Σειρά | - |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Συσκευασία / υπόθεση | SC-74A, SOT-753 |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 70dB ~ 55dB (100Hz ~ 1MHz) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Fixed |
| Διαμόρφωση εξόδου | Positive |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) | 75 µA |
| Τρέχουσες - εξόδου | 150mA |
| Χαρακτηριστικά ελέγχου | Enable |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | TLV71328 |
| TLV71328PDBVR Λεπτομέρειες PDF [English] | TLV71328PDBVR PDF - EN.pdf |




TLV71328PDBVR
Y-IC είναι ποιοτικός διανομέας προϊόντων των Texas Instruments και θα παρέχει στους πελάτες τα καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες.
Ο TLV71328PDBVR είναι ένας γραμμικός ρυθμιστής χαμηλής πτώσης (LDO) με ρεύμα 150mA, ο οποίος διαθέτει λειτουργία ενεργοποίησης. Έχει εύρος εισόδου έως 5,5V και παρέχει σταθερή έξοδο 2,8V.
Έξοδο 150mA
Σταθερή έξοδος 2,8V
Χαμηλή τάση πτώσης 0,57V στους 150mA
Ρεύμα αναμονής 75µA
Υψηλό βαθμό απόρριψης ισχύος (PSRR) 70dB έως 55dB (100Hz έως 1MHz)
Λειτουργία ενεργοποίησης
Προστασία από υπερφορτίο, υπερθερμία, ανάστροφη πολικότητα, βραχυκύκλωμα και πτώση τάσης (UVLO)
Συμπαγές πακέτο SOT-23-5
Ευρύ εύρος θερμοκρασιακής λειτουργίας από -40°C έως 125°C
Αξιόπιστος και ανθεκτικός σχεδιασμός κατάλληλος για διάφορες εφαρμογές
Ο TLV71328PDBVR συσκευάζεται σε εξαιρετικά οικονομικό επιφανειακής συναρμολόγησης πακέτο SOT-23-5 και διατίθεται σε ταινία και ρολό.
Ο TLV71328PDBVR είναι ενεργό προϊόν. Υπάρχουν ισοδύναμα ή εναλλακτικά μοντέλα διαθέσιμα, όπως ο TLV71333PDBVR και ο TLV71327PDBVR. Συνιστάται στους πελάτες να επικοινωνούν με την ομάδα πωλήσεών μας μέσω της ιστοσελίδας για περισσότερες πληροφορίες.
Φορητές ηλεκτρονικές συσκευές
Ασύρματα συστήματα
Βιομηχανικό και ιατρικό εξοπλισμό
Ο πιο ενημερωμένος πίνακας δεδομένων για τον TLV71328PDBVR είναι διαθέσιμος στην ιστοσελίδα μας. Συνιστάται στους πελάτες να κατεβάσουν το φύλλο δεδομένων για πλήρεις τεχνικές λεπτομέρειες.
Συστήνεται στους πελάτες να ζητήσουν προσφορές για τον TLV71328PDBVR μέσω της ιστοσελίδας μας. Λάβετε προσφορά τώρα για να επωφεληθείτε από την περιορισμένης διάρκειας προσφορά μας.
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
TI X2S0N4
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 4X2SON
IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4X2SON
IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 4X2SON
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2024/10/30
2025/05/30
2025/01/9
2025/01/22
TLV71328PDBVRTexas Instruments |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|