Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | ISO7721FBDWR |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Texas Instruments |
| Μέρος της περιγραφής: | DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $1.2826 |
| 10+ | $1.2512 |
| 30+ | $1.2312 |
| 100+ | $1.2098 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.25V ~ 5.5V |
| Τάσης - Απομόνωση | 5000Vrms |
| Τύπος | CAN, RS232, RS485 |
| Τεχνολογία | Capacitive Coupling |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SOIC |
| Σειρά | - |
| Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) | 1.8ns, 1.9ns |
| Παλμική παράλυση παραμόρφωσης (Max) | 4.9ns |
| Καθυστέρηση διάδοσης tpLH / tpHL (Max) | 16ns, 16ns |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Αριθμός καναλιών | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Απομονωμένη ισχύς | No |
| Είσοδοι - Side 1 / Side 2 | 1/1 |
| Ρυθμός δεδομένων | 100Mbps |
| Κοινή λειτουργία παροδική ανοσία (Min) | 85kV/µs |
| Βάσης-εκπομπού Κορεσμός Τάσης (Max) | Unidirectional |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ISO7721 |




ISO7721FBDWR
Texas Instruments - Η Y-IC είναι διανομέας υψηλής ποιότητας προϊόντων της Texas Instruments και παρέχει στους πελάτες τα καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες.
Ο ISO7721FBDWR είναι ένας ψηφιακός απομονωτής υψηλής ταχύτητας και χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας από τη Texas Instruments. Χρησιμοποιεί τεχνολογία χωρητικής σύζευξης για να προσφέρει απομόνωση 5000Vrms μεταξύ εισόδου και εξόδου.
• Μονοκαναλικός ψηφιακός απομονωτής μονόδρομης μεταφοράς
• Τεχνολογία χωρητικής σύζευξης
• Απομόνωση 5000Vrms
• Αντίσταση σε μεταβατικές παλίρροιες κοινήςMode, 85kV/μ-
• Ταχύτητα δεδομένων 100Mbps
• Μέγιστη καθυστέρηση διάδοσης 16ns
• Μέγιστη παραμόρφωση πλάτους παλμού 4.9ns
• Χρόνο ανόδου/πτώσης 1.8ns/1.9ns
• Τροφοδοσία 2.25V έως 5.5V
• Εύρος λειτουργικής θερμοκρασίας -55°C έως 125°C
• Συσκευασία SOIC 16-pin
• Υψηλή ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
• Ανθεκτική προστασία απομόνωσης ενάντια σε μεταβατικές παλίρροιες και κοινές τάσεις
• Συμπαγής επιφάνειας-τοποθέτηση συσκευασία κατάλληλη για σχεδίαση με περιορισμένο χώρο
Η συσκευασία του ISO7721FBDWR είναι σε επιφάνειας-τοποθέτηση SOIC 16-pin (πλάτους 0.295", 7.50mm). Διατίθεται σε ταινία και ρόλο.
Το ISO7721FBDWR είναι ενεργό προϊόν. Υπάρχουν διαθέσιμα ισοδύναμα ή εναλλακτικά μοντέλα από τη Texas Instruments, όπως το ISO7721DBVR και το ISO7721DBBR. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας μέσω της ιστοσελίδας για περισσότερες πληροφορίες.
Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές, όπως αυτοματοποίηση βιομηχανικών συστημάτων, έλεγχος κινητήρων, τροφοδοτικά και αυτοκινητιστικά ηλεκτρονικά, όπου απαιτείται υψηλής ταχύτητας μεταφορά δεδομένων και ισχυρή απομόνωση.
Ο πιο αξιόπιστος οδηγός τεχνικών χαρακτηριστικών για το ISO7721FBDWR είναι διαθέσιμος στην ιστοσελίδα της Texas Instruments. Συνιστάται στους πελάτες να κατεβάζουν το datasheet από την επίσημη σελίδα μας.
Συνιστάται στους πελάτες να ζητούν προσφορές μέσω της ιστοσελίδας μας. Λάβετε μια προσφορά ή μάθετε περισσότερα για το ISO7721FBDWR σήμερα!
DGTL ISO 5000VRMS 2CH 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH 16SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC
DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
ISO7721D EVALUATION MODULE
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
TI SOIC16
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2024/10/30
2025/05/30
2025/01/9
2025/01/22
ISO7721FBDWRTexas Instruments |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|