Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | RMM22DTMH-S189 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Sullins Connector Solutions |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 10+ | $12.6791 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Λήξη | Solder |
| Σειρά | - |
| ΔΙΑΒΑΣΤΕ | Dual |
| Πίσσα | 0.156' (3.96mm) |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 125°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά | 22 |
| Αριθμός θέσεων | 44 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole, Right Angle |
| Υλικό - Μόνωση | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Γένος | Female |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Επικοινωνία Τύπος | Loop Bellows |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | 30.0µin (0.76µm) |
| Επικοινωνία Finish | Gold |
| Χρώμα | Green |
| Τύπος κάρτας | Non Specified - Dual Edge |
| Πάχος κάρτας | 0.062' (1.57mm) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | RMM22 |




CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/01/23
2025/08/11
2025/01/26
2025/01/24
RMM22DTMH-S189Sullins Connector Solutions |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|