Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | RBM43DRST-S664 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Sullins Connector Solutions |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Λήξη | Solder |
| Σειρά | - |
| ΔΙΑΒΑΣΤΕ | Dual |
| Πίσσα | 0.156" (3.96mm) |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 125°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά | 43 |
| Αριθμός θέσεων | 86 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Υλικό - Μόνωση | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Γένος | Female |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Επικοινωνία Τύπος | Loop Bellows |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | 10.0µin (0.25µm) |
| Επικοινωνία Finish | Gold |
| Χρώμα | Green |
| Τύπος κάρτας | Non Specified - Dual Edge |
| Πάχος κάρτας | 0.125" (3.18mm) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | RBM43 |




CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
RBM43DRST-S664Sullins Connector Solutions |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|