Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | HSC05DRAS-S734 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Sullins Connector Solutions |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 10+ | $7.7759 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Λήξη | Solder |
| Σειρά | - |
| ΔΙΑΒΑΣΤΕ | Dual |
| Πίσσα | 0.100" (2.54mm) |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 125°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά | 5 |
| Αριθμός θέσεων | 10 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole, Right Angle |
| Υλικό - Μόνωση | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Γένος | Female |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Επικοινωνία Τύπος | Full Bellows |
| Επικοινωνία Υλικό | Beryllium Copper |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | 10.0µin (0.25µm) |
| Επικοινωνία Finish | Gold |
| Χρώμα | Blue |
| Τύπος κάρτας | Non Specified - Dual Edge |
| Πάχος κάρτας | 0.031" (0.79mm) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | HSC05 |




CBL CLIP HORIZ SIDING CLIP ON
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CBL CLIP HORIZ SIDING CLIP ON
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
IC PWM CONTROLLER
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
HSC05DRAS-S734Sullins Connector Solutions |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|